Modulární vysavačové jednotky  |   Kompaktní jednotky  |   Vysavačové jednotky s regulací výkonu
SUPERCOMPACT 2,2i Turbo - jednofázový

Centrálních vysavačová jednotka v kompaktním provedení, uzpůsobená k instalaci na stěnu, nebo k jednoduchému postavení na podlahu. Její hlavní předností je třífázový motor SIEMENS 2,2kW, s turbínou téže značky, využívající patentovanou technologii bočních sacích kanálů, zabraňující usazování i sebejemnějšího prachu v ní. Elektronika SIEMENS, dává motorům maximální výkon s ohledem na co možná nejmenší spotřebu elektrické energie.
Supercompact 2,2 Turbo má zapojený třífázový bezuhlíkový motor za pomoci měniče tak, že může být připojen na napájení 230V a umožňuje vysávání ze dvou míst současně.

Přednosti Disan Supercompact proti běžným centrálním vysavačům na trhu:Uplatnění:

Kompaktní jednotky:
Tabulka parametrů
SUPERCOMPACT 2,2 - třífázový

Tam kde je možné zajistit přívod 400V je ideální uplatnění tohoto třífázového modelu v kompaktním provedení. Designově a motorově se jedná o shodný model, jako 2,2i Turbo, s tím rozdílem, že tento přístroj pracuje se stálými otáčkami 2.850 ot/min, které mu omožňují připojení pouze jednoho uživatele. Stále však platí, že se jedná opět o ideální vysavačovou jednotku s uplatněním tam, kde už nestačí běžné vysokootáčkové centrální vysavače s uhlíkovou technologií.


Uplatnění:

Tabulka parametrů
SUPERCOMPACT - 4,5i Turbo - třífázový

Nejvýkonnější model z řady Supercompact s motorem 4,5kw s měničem a elektronickou kontrolou motoru v chodu. Přístroj má automatickou detekci průtoku vzduchu v potrubí a plynule reguluje otáčky v závislosti na získávaných informacích. Při otevření první zásuvky se motor rozběhne na minimální otáčky cca 2000 ot.min, které jsou plynule regulovány podle průtoku vzduchu v potrubí. S otevřením další zásuvky elektronika okamžitě zareaguje a může přidat až na 5000 ot/min. Tím je zaručen 100% výkon pro oba uživatele vysávající v souběhu. Plynulá regulace šetří energii a zvyšuje komfort úklidu. Vysavačové jednotky Disan Supercompact nemají svým provedením a rozměry konkurenci na trhu.


Uplatnění:

Tabulka parametrů
Copyright © Stavel, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.