Suché vysávání:
Copyright © Stavel, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
Q Compact [HU-QCOMPACT]

Malý, výkonný, tichý a skladný centrální vysavač. Tento typ vysavače je určen především pro byty a malé rodinné domy, kde je podmínkou minimální rozměr. Nedocenitelnou předností je vyfukování přefiltrovaného vzduchu ven mimo objekt. Přístroj je vybaven velkokapacitními odpadními sáčky. Vysavačová jednotka HUSKY Q COMPACT je určená a zároveň velice snadno instalovatelná do již stávajících bytů jak v cihlové zástavbě, tak i do panelových bytů. Ve výjimečných případech kdy nelze aplikovat externí výfuk vzduchu, lze vysavač vybavit HEPA filtrem. Nyní s motorem 1400W a sacím výkonem 450 Wattů a se sadou příslušenství včetně hadice za bezkonkurenční cenu. Tato jednotka není vybavena systémem SOFT START a AUTOMATIC STOP

Kč 9.990,- bez DPH
Q AIR [HU/QAIR-C]

Tyto centrální sací jednotky jsou vybaveny jímacími sáčky 22l na jedno použití, které je dle četnosti vysávání třeba vyměňovat dvakrát až třikrát ročně. Filtrační vak se zaplňuje z horní části směrem ke dnu a tudíž funguje jako filtr podporující stálé nasávání a pohyb vzduchu. Model Q Extra je upraven pro užití v bytech. Jeho úroveň hluku je pouze 62dB. Nyní s novým motorem 1750W, sacím výkonem 590 Wattů a sacím podtlakem 2,9 m/H2O. Maximální připojitelná délka trubního rozvodu je 50 m a 10 vysavačových zásuvek. Díky malým rozměrům a nízké hlučnosti lze umístit do šatní skříně, pod schodiště, do komory, nebo třeba na toaletu.

Kč 13.990,- bez DPH
Q AIR CYKLON [HUQAIRCYKLON-C] - nejlepší poměr cena/výkon

Agregát určený pouze pro suché sání je vybaven velkoplošným pohyblivým filtrem s finálním oklepem. Je vyroben v kombinaci duralu s matovým černým lakem působí velmi exklusivním dojmem. Je vybaven novým HUSKY motorem se SOFT STARTEM a systémem AUTOMATIC STOP - automatické zastavení chodu motoru při nadměrném opotřebení uhlíků. Uhlíky mají prodlouženou životnost na cca 800 hodin a je dodáván rovnou s náhradními uhlíky na dalších 800 hodin provozu. S dvoustupňovým motorem 1750 W, sacím výkonem 590 Wattů a sacím podtlakem 2,9 m/H2O umožňuje připojení až 8 vysavačových zásuvek a 50 metrů trubního rozvodu. Hodí se pro použití od malých, až po středně velké RD, v kancelářích, bytech a půdních vestavbách. Jeho cena je vzhledem k provedení a parametrům zcela bezkonkurenční.

Kč 15.990,- bez DPH
Suché vysávání  |   Suché i mokré vysávání  |   Samosplachovací vysávání H2O
Q SUCCION PLUS [PT8410SAQ*]

Agregát určený pouze pro suché sání je vybaven velkoplošným pohyblivým filtrem s finálním oklepem. Je vyroben v kombinaci duralu s matovým černým lakem působí velmi exklusivním dojmem. Je vybaven novým HUSKY motorem se SOFT STARTEM a systémem AUTOMATIC STOP - automatické zastavení chodu motoru při nadměrném opotřebení uhlíků. Uhlíky mají prodlouženou životnost na cca 800 hodin a je dodáván rovnou s náhradními uhlíky na dalších 800 hodin provozu. S třístupňovým motorem 1700 W, sacím výkonem 550 Wattů a sacím podtlakem 3,6 m/H2O umožňuje připojení až 12 vysavačových zásuvek a 60 metrů trubního rozvodu. Hodí se pro použití ve středně velkých a velkých RD, v kancelářích, bytech a půdních vestavbách, pensionech atp. Jeho cena je vzhledem k provedení a parametrům zcela bezkonkurenční.

Kč 19.999,- bez DPH
Q WHISPER [QWH-653E]- extra tichá a výkonná jednotka

Agregát určený pouze pro suché sání je vybaven velkoplošným pracím filtrem s účinností 97,5%@0.1µm. Je dodáván s papírovým přídavným filtrem, který může a nemusí být použit. Maximální sací výkon činní 653 Airwattů a spolu se sacím podtlakem 3,57 m/H2O a průtokem vzduchu 62,9 L/s je ve své cenové hladině zcela bezkonkurenční na trhu. Dalším vyjímečným vybavením je IPMS (Inteligentní systém kontroly výkonu). Je určen k využití od malých až po velké RD, v kancelářích, bytech a půdních vestavbách a v lehčím průmyslovém provozu, jako jsou pensiony a malé hotely. Jeho cena je vzhledem k provedení a parametrům zcela bezkonkurenční.

Kč 20.990,- bez DPH
Q PRO [HU-PT3311ENA*]

Agregát určený pouze pro suché sání je vybaven papírovým antibakteriálním vakem o velikosti 22l. Je v hliníkovém provedení. Dva motory o vzduchovém výkonu 690W, mu propůjčují bezkonkurenční výkon. Celkový příkon motorů je 3kW. SOFT START a systém AUTOMATIC STOP - automatické zastavení chodu motoru při nadměrném opotřebení uhlíků je samozřejmostí. Uhlíky mají prodlouženou životnost na cca 800 hodin a je dodáván rovnou se sadou náhradních uhlíků na dalších 800 hodin provozu pro každý motor. Umožňuje připojení 20 vysavačových zásuvek a až 100 metrů trubního rozvodu. Hodí se pro použití ve středně velkých a velkých RD, v kancelářích, bytech a půdních vestavbách, pensionech a ve speciálních provozech, kde se vysává jemný prach.

Kč 30.999,- bez DPH