Suché i mokré vysávání:
Copyright © Stavel, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
Q AIR POWER Wet [HU-PT2711AP*]

Model Q AIR POWER - suché a mokré sání. Agregát určený pro kombinované vysávání prachu i vody, průmyslové kvality s velkoplošným filtrem ze speciální filtrační tkaniny. Při filtraci nečistot je využíván tzv. cyklónový efekt proudění vzduchu. Tento agregát je určen pro rozvody do 35 metrů délky a 6-ti vysavačových zásuvek. Nyní s novým dvoustupňovým motorem 1750W, sacím výkonem 590 Wattů a sacím podtlakem 2,9 m/H2O. Tento agregát umožňuje preventivní proplach trubního rozvodu vodou. Je odhlučněn na úroveň 64dB. Je optimální pro malé a střední RD a byty, nebo půdní vestavby.

Kč 21 999,- bez DPH - nejlepší poměr cena/výkon
Q SUCCION PLUS Wet & Dry [PT3611ENA*]

Model Q SUCCION PLUS - suché a mokré sání. Agregát určený pro kombinované vysávání prachu i vody, průmyslové kvality s třístupňovou turbínou s dvojitým velkoplošným filtrem. Tento agregát je určen pro rozvody do 60 metrů délky a 12-ti vysavačových zásuvek. Agregát je standardně odhlučněn na úroveň 62dB. Tento agregát umožňuje preventivní proplach trubního rozvodu vodou. Je vhodný pro střední a větší rodinné domy, pensiony, kanceláře a půdní vestavby. Nyní v novém provedení se silnějším třístupňovým motorem 1700W, sacím výkonem 550 Wattů a sacím podtlakem 3,6 m/H2O. Oba modely jsou vybaveny SOFT STARTEM pro plynulý rozběh a systémem AUTOMATIC STOP, který zastaví motor při nadměrném opotřebení uhlíků.

Kč 24.499,- bez DPH
Q Pro Wet & Dry [PT3211ENA*]

Model Q Pro je určen pro kombinované sání suchých i mokrých nečistot. Jedná se o nejvýkonnější agregát na trhu vybavený dvěma motory o celkovém příkonu 2800W, sacím výkonem 690 Wattů a sacím podtlakem 4,5 m/H2O. Tento stroj je určen pro veliké rodinné domy, penziony a administrativní budovy. PT3211ENA je průmyslový agregát s velkoplošným filtrem, využívající cyklónový efekt čištění pomocí proudění vzduchu kolem. Je standardně odhlučněn na úroveň 69dB. Tento agregát je určen pro stavby rozsahu 100 metrů trubního rozvodu a více. Bez problémů jej lze připojit k více než 20-ti vysavačovým zásuvkám. Zvláště v průmyslovém provozu každý ocení automatické zastavení chodu motoru při nadměrném opotřebení uhlíků, zabraňující poškození motoru. Standardní výbavou takto výkonného vysavače je i SOFTSTART.

Kč 28.999,- bez DPH
Suché vysávání  |   Suché i mokré vysávání  |   Samosplachovací vysávání H2O