LEGENDA KE SCHÉMATU:


Nový centrální vysavač - důmyslnější způsob zachování čistoty

Čistěji - dokonce i nejmenší částečky jsou pryč

Rozdíl je veliký. Klasický vysavač zpětně vyfukuje do prostoru prachové mikročástice, které tak znovu cirkulují ve vzduchu. Nový centrální vysavač HUSKY odstraňuje veškerý prach beze zbytku, pohltí dokonce i ty nejmenší částečky.

Motor centrálního vysavače si můžete nechat nainstalovat ve sklepě, garáži, dílně, sušárně, ve skříni atp... Odtud je vedeno potrubí k vysávacím zásuvkám rozmístěných po domě tak, aby 9m dlouhá hadice dosáhla všude tam, kde je potřeba vysávat. Přes kontakty v zásuvce a bezpečný 24V okruh se sepne výkonný motor centrálního vysavače. Vysávání probíhá v tichosti a bez námahy.

Manipulaci s těžkým a rozměrným vysavačem nahraďte lehkou a ohebnou hadicí. Přestaňte za sebou vozit špatně pohyblivý vysavač, který do všeho naráží.

Klasický vysavač několikrát pohltí stejné prachové částice, protože některé se zpětně dostanou do prostoru. Centrální vysavač HUSKY Vás zbaví prachu dokonale a Váš domov zůstane déle uklizený. Jinými slovy řečeno, méně uklízení a více času na něco jiného - přestaňte přemisťovat prach kolem sebe a začněte vysávat s HUSKY!
Vysavače Husky mají kromě vynikajících vlastností a kvality průmyslových strojů, nejširší výběr agregátů co se týká způsobu a možností filtrace, vč. možnosti vysávání vody.


Přímé sání vody - unikátní přednost vysavačů HUSKY

Jedinečnou vlastností a zároveň mílovým náskokem před konkurenčními značkami je u výrobků HUSKY možnost přímého sání vody. V ČR bylo za 13 let více jak 13.000 centrálních vysavačů HUSKY. Z toho 85% s možností přímého sání vody. Je to jediný systém na trhu, který umožňuje prevenci celého systému občasným propláchnutím trubního rozvodu čistou vodou a zbavit se tím jakéhokoliv rizika tvorby biologických nečistot a usazenin.

Q Wet&Dry

Jen agregáty HUSKY QWet&Dry umožňují se speciální výbavou šamponovat koberce, sedací soupravy a vnitřky aut. Oceníte též možnost úklidu mokrou cestou hladkých ploch za pomoci mycí stěrky. Umějí vysát nečistoty ze sifonů a zároveň mohou být užitečným pomocníkem při likvidaci nepříjemných havárií, kdy se dají použít jako doplněk vodního čerpadla k odsání zbytkové vody a nečistot přímo do vysavačové jednotky. výrobky HUSKY jsou k přímému sání vody konstruovámy, atestovány a více než třicetiletým provozem odzkoušeny.
Pro agregáty jednodušší konstrukce určené pouze pro vysávání suchých nečistot je nutno při vysávání vody předřadit před zásuvku tzv. separátor vody, který gravitačně oddělí mokré nečistoty od vysávaného vzduchu. Cena kvalitního separátoru je však většinou shodná s rozdílem ceny mezi suchým a kombinovaným systémem. Navíc je obsluha komplikována nutností přenášet separátor vody od zásuvky k zásuvce, mnohdy se značnou náplní zachycené vody. Aplikace separátoru tedy svou mobilitou sráží pohodlnost užívání systému opět na úroveň mobilního vysavače.
Copyright © Stavel, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.